"Poznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego" - konkurs dla uczniów i pracowników szkoły

W dniach 15 – 22 października 2018 roku odbędzie się po raz trzeci konkurs „POZNAJ NAUCZYCIELA SWEGO PO ZDJĘCIU Z DZIECIŃSTWA JEGO”. Celem konkursu jest przypisanie nazwisk do zdjęć nauczycieli i pracowników szkoły z ich dzieciństwa.

Fotografie pracowników szkoły będą wywieszone w gablocie koło gabinetu nr 42 oraz na stronie www naszej szkoły. Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: gim2.konkurs@op.pl do dnia 22 października 2018 roku do godziny 20.00 (wpisując w temacie POZNAJ NAUCZYCIELA - rozwiązanie) lub wrzucić do skrzynki wiszącej koło pokoju nauczycielskiego.

Nie zapomnij się podpisać!

Zwycięzcą zostanie osoba, która rozpozna największą liczbę pracowników. Do wygrania: dzień bez pytania, punkty z zachowania, słodki upominek.......i najważniejsze - satysfakcja i dobra zabawa.

W sprawach nie objętych regulaminem decyduje przewodniczący Komisji Konkursowej. Jury konkursu: Agata Erdmańska i Magdalena Morawińska.

Uwaga - wśród nauczycieli "ukryli się" również pracownicy szkoły :)

Zobacz film