Projekt eTwinning Welcome to Poland, Welcome to Europe.

Uczniowie klasy 6 wzięli udział w międzynarodowym projekcie eTwinning Welcome to Poland, Welcome to Europe. Uczniowi wykonali wiele fantastycznych prac: prezentacje multimedialne w programie Googleslides o województwie lubuskim i Belgii, plakaty promujące wybrane miejsca oraz logo. Spotkaliśmy się online z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Piskorowicach (Podkarpacie). Podczas spotkania uczniowie obu szkół zaprezentowali swoje prezentacje o swoim województwie oraz wybranym kraju europejskim oraz rozwiązali quizy przygotowane w Kahoot. W ramach projektu powstało również wiele innych prac, np. wirtualne wycieczki w Pictramap oraz Tripline, interaktywne mapy w Genially, książeczka w StoryJumper, blog. Uczniowie naszej szkoły jak również uczniowie szkół partnerskich mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat krajów europejskich w teleturnieju przygotowanym w Kahoot.

Oto niektóre z prac: