Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klasy 3B biorą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja”, mającym na celu wsparcie rozwoju społecznego i emocjonalnego dzieci i młodzieży. Głównym założeniem projektu jest kształtowanie postaw społecznych u dzieci, rozbudzanie ich wiary w siebie i własne możliwości, rozwijanie wartości takich jak empatia, wyrozumiałość, szacunek do drugiego człowieka oraz nabycie umiejętności mówienia o swoich emocjach i potrzebach.

Projekt składa się z pięciu modułów, z których każdy kładzie nacisk na inne sfery rozwoju młodego człowieka. Razem z klasą 3B odbędziemy magiczną podróż do Krainy Kreatywności, Wyobraźni, Krainy Mocy Słów, Krainy Empatii i Odwagi. Nie możemy się już doczekać wspólnych zajęć.

Marta Mucha

Katarzyna Wachowska