Dzień Edukacji Narodowej

13 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Oj, działo się! Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla każdego nauczyciela mały podarunek, życząc satysfakcji z pracy oraz cierpliwości na kolejne lata pracy. Jednak to nie wszystko, bo świętowania nie było końca! Uczniowie wszystkich klas wrzucali kartki z życzeniami dla swoich ulubionych nauczycieli do specjalnie przygotowanych skrzynek, które następnie przedstawiciele SU wręczali gronu pedagogicznemu.

Drodzy Uczniowie, dziękujemy za tak liczną „pocztę”! Jesteśmy zaskoczeni takim odzewem z Waszej strony. Sprawiliście swoim nauczycielom wiele radości, a uśmiech gościł na ich twarzach przez cały dzień. Na koniec jeszcze raz wybrzmiały przez szkolny radiowęzeł płynące z serca życzenia dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły wraz z piosenką zatytułowaną… „Wakacje” Kabaretu Otto!

Uczniowie otrzymali również pierwsze zadanie w ramach całorocznego konkursu ZGRANA KLASA. Każda klasa miała za zadanie stworzyć techniką dowolną portret wybranego nauczyciela! Możemy zdradzić, że wszystkie klasy wykazały się dużym zaangażowaniem i ogromną kreatywnością, a wykonane portrety przerosły nasze oczekiwania. Prace zostaną ocenione przez jury, w skład którego wchodzą wybrani nauczyciele, którzy nie są wychowawcami klas, dbając o obiektywizm ;) A o tym, jak wyglądają nauczyciele oczami uczniów oraz jakie są wyniki konkursu dowiemy się już niebawem, więc bądźcie czujni!