Akcja z okazji Dnia Pluszowego Misia

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia . Już od 8 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie organizują zbiórkę zabawek, które w tym wyjątkowym dniu zostaną przekazane dzieciom, które przebywają na szpitalnych oddziałach. Chcemy tym akcentem sprawić, aby dzieci chociaż na chwilę zapomniały o tym często trudnym czasie, pełnym bólu i łez.

W tym roku samorząd uczniowski chciałby się zaangażować w tą wyjątkową akcję. Zbieramy NOWE!:

• pluszaki,
  • puzzle,
  • gry,
  • materiały plastyczne.

Bardzo ważne, aby były to nowe zabawki – taki jest wymóg szpitali w związku z panującą pandemią.

Już od poniedziałku -15 listopada do 25 listopada będzie można przynosić zabawki i wrzucać je do kosza, który będzie wystawiony na holu głównym. Zapraszamy serdecznie wszystkich do zaangażowania się w akcję. Liczymy na to, że wspólnie uda nam się wywołać uśmiech na twarzach małych pacjentów!