Andrzejki szkolne

Andrzejki klas1-3

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do cudownej zabawy.

Wychowawcy klas 1-3 zorganizowali w swoich klasach zabawę andrzejkową. Uczniowie mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Oczywiście, każdy uczeń doskonale wiedział, że wróżba jest magią i doskonałą zabawą, dlatego patrzymy na nie z przymrużeniem oka ;)

Galeria zdjęć:

Andrzejki klas 4-8

Klasy 4-8 wraz z wychowawcami również zorganizowali zabawę andrzejkową. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, wykazali się ogromnym zaangażowaniem: oprócz przebrania za postacie z bajek do konkursu ZGRANA KLASA, przygotowano mnóstwo zabaw i wróżb, poczęstunek, puszczono muzykę, tworząc iście andrzejkowy klimat. Dowiedzieliśmy się, kogo jako pierwszego czeka małżeństwo, kogo bogactwo, a kogo... pech! Albo oczywiście wiadomo, że to tylko zabawa, a nasz los zależy przede wszystkim od nas. I o to chodzi!