Uwaga!!! Uwaga!!!
Nasza szkolna biblioteka oficjalnie zyskała nowych czytelników!

Uczniowie klas pierwszych ostatniego dnia listopada zostali pasowani na czytelników Szkoły Podstawowej nr 2. Uroczystego pasowania dokonała pani wicedyrektor Agnieszka Hunczak-Kielarska po wcześniej złożonym, przez uczniów przyrzeczeniu.

Nasi milusińscy zostali zapoznani z zasadami panującymi w bibliotece i czytelni szkolnej, z zasadami wypożyczeń książek i co najważniejsze – jak się z książkami należy obchodzić.

Większość nowopasowanych dobrze znała zasady dobrego czytelnika: żadnego jedzenia i picia podczas czytania, nie wolno rysować po książkach, wyrywać i zaginać kartek, odkładać książek grzbietami do góry. Uczniowie - jesteśmy z Was bardzo dumne, że umiecie obchodzić się z książkami.

Na koniec spotkania uczniowie otrzymali od nas dar w postaci książki do czytania razem z rodzicem.

Galeria zdjęć:

Jolanta Karczmar