Ognisko klasy VIIa

Dzień Dziecka uczniowie kl. VIIa świętowali nieco wcześniej. W piątek 27 maja, po południu wraz z rodzicami udaliśmy się do Klępska na ognisko. Korzystając z uprzejmości Nadleśnictwa, które udostępniło nam teren „Pod Buczyną”, spędziliśmy miło kilka godzin. Było pysznie i wesoło! Kiełbaski i ziemniaki z ogniska smakowały wybornie, zwłaszcza te lekko przypalone. Przy kalamburach, w których rywalizowali uczniowie z rodzicami i grze w czółko śmiechu było co niemiara, podobnie jak przy belgijce, którą tańczyli młodzi i dorośli uczestnicy ogniska. Przy wspólnej zabawie, której nie popsuły nawet kaprysy pogody w postaci chwilowego ulewnego deszczu, czas przewidziany na imprezę minął, niestety, bardzo szybko.

Bardzo dziękujemy rodzicom za zorganizowanie klasowego pikniku. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Nycz, która zajęła się całością przygotowań. Nasze spotkanie udowodniło, że udana zabawa wcale nie zależy od wieku jej uczestników. My wspaniale bawiliśmy się z rodzicami!

Uczniowie kl. VII a
z wychowawczynią