Program pilotażowy

Program pilotażowy oddziaływań terapeutycznych skierowanych do dzieci i młodzieży problemowo korzystających z nowych technologii cyfrowych oraz ich rodzin

Skorzystaj z programu skierowanego dla dzieci i młodzieży problemowo korzystających z nowych technologii cyfrowych. Od grudnia 2021 roku w 10 ośrodkach w Polsce prowadzony jest program oddziaływań terapeutycznych dla dzieci i młodzieży problemowo korzystających z nowych technologii cyfrowych.

Dla kogo?
Z pomocy mogą skorzystać dzieci i młodzież do zakończenia kształcenia w szkołach oraz ich rodziny. Nie potrzeba skierowania – wystarczy zgłosić się do ośrodka uczestniczącego w programie.

Jaka pomoc?
W ośrodkach pomocy udzielają psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapeuci. Można skorzystać m.in. z terapii grupowej i rodzinnej.

Ile to kosztuje?
Pomoc udzielana jest bezpłatnie, w ramach ubezpieczenia NFZ.

Lubuski Ośrodek Profilaktyki i Terapii Osób Uzależnionych
i Współuzależnionych LOPiT