11 listopada – wywieś flagę

Dziś mamy wolną i niepodległą Polskę, o którą walczyły pokolenia, oddając w tej walce wartość najcenniejszą- własne życie. Pamięć o odzyskaniu niepodległości przez Polskę to oddanie szacunku i złożenie hołdu bohaterom, którzy poświęcili się w obronie OJCZYZNY.

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do uczczenia Dnia Niepodległości poprzez wywieszenie FLAGI NARODOWEJ lub przypięcie w tym dniu patriotycznego KOTYLIONU. Zachęcamy do uwiecznienia tego momentu poprzez zrobienie fotografii i przesłanie jej na maila mariolag1@onet.pl lub kataarzynaa.wachowska@gmail.com lub o wstawienie zdjęcia w komentarzu na szkolnym Facebooku. Zdjęcia prosimy przesyłać do 16 listopada (środa). Zaangażowane osoby zostaną docenione i otrzymają dodatkowe punkty z zachowania.