Podsumowanie akcji "Kup Pan szczotkę"

Szczotka do szczotki, pasta do pasty i do Afryki powędruje od nas całkiem pokaźna paczka, która z pewnością będzie powodem cudownych i ZDROWYCH uśmiechów na twarzach mieszkających tam dzieci:).

Zakończyliśmy w naszej szkole akcję „Kup Pan szczotkę”. Po raz kolejny nasi uczniowie pokazali, że mają wielkie serca, które są otwarte na potrzeby innych ludzi, w tym przypadku dzieci. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy się zaangażowali w akcję. Udało się zebrać 58 szczoteczek do zębów, 51 past, 63 mydła i 6 kremów do rąk. Razem do prawie 15,5 kg środków higienicznych. Zostały one już wysłane do Fundacji Redemptoris Missio w Poznaniu, która przekaże je dzieciom w Afryce. Nasza szkoła otrzymała również serdeczne podziękowania od Fundacji za udział w akcji.