Wizyta w przedszkolu nr 7 - Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i spotkań. O tę świąteczną atmosferę zadbały w tym roku dzieci z Przedszkola nr 7 z grupy Motylki, które we wtorek 20 grudnia, klasie 1b i klasie 2b Szkoły Podstawowej nr 2 z Sulechowa, przedstawiły przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”. Podczas występu przedszkolaki opowiedziały o narodzinach Jezusa, zaśpiewały wiele kolęd i pięknie zatańczyły. Cudowna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od uczniów oraz wyrazy uznania i podziękowania od pań wychowawczyń kl. 1b i 2b. Zakończeniem wizyty było wspólne kolędowanie i słodki poczęstunek. Uczniowie byli pod wielkim wrażeniem występów młodszych kolegów. Bardzo dziękujemy za cudowne wprowadzenie nas w nastrój świąteczny.