Ankieta - jak i czym jeździmy do szkoły, pracy, sklepu i domu?

Zachęcamy Państwa do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej poruszania się po Zielonogórsko-Nowosolskim Obszarze Funkcjonalnym (ZNOF), w skład którego wchodzi 8 gmin: Zielona Góra (miasto), Nowa Sól, Sulechów, Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański, Otyń, Świdnica i Zabór. Jej wypełnienie zajmie maksymalnie 10 minut.

Celem ankiety jest poznanie zachowań komunikacyjnych oraz problemów związanych z przemieszczaniem się po obszarze ZNOF, a Wasze odpowiedzi będą istotne przy opracowaniu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP), który powstaje we współpracy wszystkich ośmiu członków ZNOF. Dokument określi kierunki rozwoju oraz kierunki inwestycji na najbliższe 10 lat - wskazując, gdzie mogą powstać nowe drogi, parkingi, chodniki, ścieżki rowerowe, a przede wszystkim nowe połączenia autobusowe i kolejowe.
Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej jest strategią długoterminową, nastawianą na zapewnienie dobrego dostępu do celów podróży i usług, zawierającą również plan wdrożenia.

Link do ankiety: kliknij