Wycieczka do Karpacza - klasa 4a i 4b

W środę przed długim majówkowym weekendem klasy 4a i 4b udały się na wycieczkę do Western City i Karpacza. Pogoda nie była bardzo sprzyjająca, w Karpaczu nawet przepadywał śnieg, jednak nie przeszkodziło to uczniom w terenowych zabawach. W Western City mogli porzucać lassem czy podkowami, przejechać się konno lub wspiąć się na pal męczarni. Były też kowbojskie pokazy. Na koniec wizyty w Ścięgnach była możliwość posilenia się kiełbaską osobiście upieczoną na ognisku. Następnie dzieci zwiedziły Karpacz. Zobaczyły m. in. miejsce anomalii grawitacyjnej, dziki wodospad Łomnicy oraz skocznię narciarską Orlinek. W drodze powrotnej udało się nam jeszcze przejść po zaporze z 1904 r. w Pilchowicach. Zmęczeni ale w dobrych nastrojach uczniowie dotarli wieczorem do Sulechowa, gdzie zostali odebrani przez rodziców.