Wycieczka kl. 1 a i kl. 1 b do „Akacjowego Rancza”

Koniec roku szkolnego to idealny czas na wycieczki. 30 maja 2023r. kl. 1a i kl. 1b wybrały się na wycieczkę do „Akacjowego Rancza” w Karszynie. Podczas pobytu uczniowie mieli okazję przejść ścieżką dydaktyczną, gdzie dowiedziały się kilku ciekawych rzeczy na temat ekologii i przyrody. Miały szansę przejechać się bryczką konną z „Boczusiem” , spacerować z alpakami: Colorado i Fryderykiem, postrzelać z łuku do dinozaurów, pooglądać różne rodzaje ptaków, skorzystać z mini parku linowego oraz zjeść pyszną kiełbaskę z grilla, ciasteczka i owoce. Podczas pobytu towarzyszyła nam „gadająca„ papuga – Olga, która umilała czas różnymi sztuczkami. Atmosfera była cudowna. To był wspaniały i bardzo aktywny dzień!

galeria zdjęć 1a

galeria zdjęć 1b