Dzień Dobrych Uczynków

Z okazji Dnia Dobrych Uczynków, który obchodziliśmy 19 maja Samorząd Uczniowski zorganizował kolejne zadanie w ramach całorocznego konkursu „ZGRANA KLASA”. Edukacja wczesnoszkolna miała za zadanie zrobić coś miłego dla wybranej klasy. Miłe gesty, które wywołały na twarzach uczniów uśmiech miały różne formy. Był rozegrany towarzyski mecz między klasami, była pięknie zaśpiewana piosenka, kolorowe grafiki stworzone na komputerze oraz kartki
z pozdrowieniami. Mamy nadzieję, że to był miły dzień.

Klasy 4-8 we współpracy stworzyły szkolną książkę. Każda z klas napisała jeden rozdział, który był kontynuacją poprzedniego i stworzył spójną całość. Uczniowie ozdobili także strony samodzielnie wykonanymi, pięknymi grafikami. Zadanie nie było łatwe, ale dzięki dobrej organizacji i współpracy między klasami udało się je wykonać do końca i wyszło znakomicie. Efekt twórczej pracy w postaci rękopisu znajduje się w szkolnej bibliotece. Zapraszamy wszystkie chętne osoby do lektury.

Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i za kreatywność.