Nabór 2022/2023

Zapisy do szkoły 2022/2023

Spis ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr im. Jana Pawła II w Sulechowie

1 Maja, Aleja Wielkopolska, Andrzeja Radka, Armii Krajowej Nr 1-15,
Brama Piastowska, Cezarego Baryki, Chopina Fryderyka, Doktora Judyma, Gdańska, Gen. Sikorskiego, Handlowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Kamienna, Kopernika, Księcia Odrowąża, Licealna, Łąkowa, Łukasiewicza, Magazynowa, Nowy Rynek, Okrężna bez nr 27-31, Olbromskiego, Osiedle Promień, PCK, Plac Biskupa Wilhelma Pluty, Plac Kościelny, Plac ks. Michała Kaczmarka, Plac Ratuszowy, Przedwiośnie, Przyłączna, Siłaczki, Syzyfowa, Szklane Domy, Szkolna, Tkacka, Urody Życia, Wierna Rzeka, Wolności, Wspólna, Zaułek Międzymorze, Żeromskiego oraz miejscowości: Krężoły, Obłotne.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym pobierz

Informacje i dokumenty dla Rodziców uczniów mieszkających w obwodzie szkoły

1. Termin próby sprawności fizycznej dla uczniów zainteresowanych nauką w klasie o profilu sportowym odbędzie się 24 lutego 2022r. (czwartek) o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej. Prosimy o posiadanie ze sobą stroju i obuwia sportowego.

2. Karta zgłoszenia do szkoły - pobierz

3. Wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej - pobierz

Zgłoszenia dziecka do szkoły należy dokonać w terminie
21 luty 2022r. - 04 marzec 2022r.

Informacje i dokumenty dla Rodziców uczniów mieszkających poza obwodem szkoły

1. Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej - pobierz

2. Wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej - pobierz