Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Konkursy

08.10.2018

Olimpiady sportowe

Wojewódzki Finał LOM 2016 Michał Nowak I miejsce w biegu na 110 m przez płotki mgr Mirosław Sobolewski Wojewódzki Finał LOM 2015 Michał Nowak III miejsca w biegu na 2000 m mgr Mirosław Sobolewski...
08.10.2018

Język angielski

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 2018 Weronika Wałukiewicz finalistka mgr Małgorzata Rosolska Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego 2003 Krzysztof Kowalczyk laureat Rafał Jabłoński...
08.10.2018

Język niemiecki

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 2012 Przemysław Wróbel finalista mgr Małgorzata Szwarga Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego 2011 Przemysław Wróbel finalista mgr Małgorzata Szwarga...
08.10.2018

Plastyka

Międzynarodowe spotkania Młodej sztuki Evora 2000 (w Portugalii) 2001 Barbara Tomaszewska uczestnik mgr Irena Galińska Regionalny Konkurs Plastyczny "Wiosna Bez płomieni" 2001 Kamila Dynarek I miejsce mgr Irena Galińska...
08.10.2018

Geografia

Wojewódzki Konkurs Geograficzny 2017 Oliwia Mazurek finalistka mgr Katarzyna Fudala Wojewódzki Konkurs Geograficzny 2013 Michał Kasperczak finalista mgr Katarzyna Fudala Wojewódzki Konkurs...
08.10.2018

Informatyka

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów 2013 Marcel Rzepka laureat mgr Krzysztof Sadowski Wojewódzki Konkurs na spot telewizyjny ''Jestem e-ambasadorem w Sieci" 2011 Damian Wachoński wyróżnienie mgr Agata Erdmańska...
08.10.2018

Język polski

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 2018 Weronika Wałukiewicz finalistka mgr Danuta Dąbrowska Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego 2018 Weronika Olejnik finalistka mgr Halina Dembowska Wojewódzki...
08.10.2018

Matematyka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny 2016 Tomasz Szymczak finalista mgr Ewa Gromiec Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" 2016 Maja Stankiewicz wyróżnienie mgr Agata Erdmańska Międzynarodowy...
08.10.2018

Historia

Wojewódzki Konkurs Historyczny 2018 Weronika Olejnik finalistka mgr Dariusz Wójcik Wojewódzki Konkurs Historyczny 2011 Katarzyna Jasiewicz finalistka mgr Dariusz Wójcik Wojewódzki Konkurs...
08.10.2018

Biologia

Wojewódzki Konkurs Biologiczny 2010 Michał Kowalski finalista mgr Magdalena Nadachewicz Wojewódzki Konkurs Biologiczny 2008 Michał Dąbrowski laureat mgr Sylwia Sikora Piróg Wojewódzki...
08.10.2018

Fizyka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny 2013 Marcel Rzepka finalista mgr Urszula Petri - Szrama Wojewódzki Konkurs Fizyczny 2010 Michał Kowalski finalista mgr Urszula Petri - Szrama Wojewódzki...
08.10.2018

Chemia

Wojewódzki Konkurs Chemiczny 2018 Aleksandra Knefel laureatka dr Anna Romankiewicz Wojewódzki Konkurs Chemiczny 2016 Aleksandra Maślanka finalistka dr Anna Romankiewicz Wojewódzki Konkurs...
baner