Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego "Czytanie to najlepsza zabawa" w Liceum Ogólnokształcącym w Sulechowie

5 grudnia 2018 r. w czytelni biblioteki szkolnej Liceum Ogólnokształcącego im. rot. Witolda Pileckiego w Sulechowie odbyło się spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej, będące podsumowaniem II Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego.
Konkurs fotograficzny dotyczył twórczej interpretacji słów naszej poetki: „Czytanie to najlepsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”. W atmosferze spotkania z poezją zostały wręczone dyplomy i nagrody dla uczestników konkursu.
W II edycji Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego Milena Pietkiewicz z III A i Sara Smagło z III C zdobyły III miejsce, a Dominik Niedźwiedzki z III C uzyskał wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zachęcamy bardzo naszych uczniów z klas młodszych do udziału w konkursie fotograficznym w przyszłym roku.

Opiekun konkursu: I. Galińska