Warsztaty artystyczne

Słowik

W ramach warsztatów muzycznych "Słowik" prowadzonych przez Panią mgr Lidwinę Sawicką, uczniowie zaplanują i przygotują "Szkolny Festiwal Piosenki". Dzięki wizycie w studio nagrań, będą mogli poznać jego możliwości. Wezmą też udział w próbie koncertu na żywo.

Twórcze pomysły

Warsztaty plastyczne "Twórcze pomysły" prowadzone przez Panią mgr Magdalenę Morawińską i Panią Alicje Iwańczuk, będą służyły rozwijaniu talentów plastycznych młodzieży, twórczej aktywności oraz kreatywności. Uczniowie zaprojektują i wykonają niektóre kostiumy do przedstawień szkolnych.
19.03.2009

I ty możesz zostać dziennikarzem

W ramach projektu "I Ty możesz zostać dziennikarzem" prowadzone będą przez Panią mgr Annę Bienias i Panią mgr Danutę Dąbrowską warsztaty dziennikarskie. Pierwszym krokiem będzie poznanie warsztatu pracy dziennikarza "Gazety Lubuskiej" w ramach wycieczki "Śladami redaktora"

Bawmy sie w teatr