Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Warsztaty artystyczne

19.03.2009

Słowik

W ramach warsztatów muzycznych "Słowik" prowadzonych przez Panią mgr Lidwinę Sawicką, uczniowie zaplanują i przygotują "Szkolny Festiwal Piosenki". Dzięki wizycie w studio nagrań, będą mogli poznać jego możliwości. Wezmą też udział w próbie koncertu na żywo.
19.03.2009

Twórcze pomysły

Warsztaty plastyczne "Twórcze pomysły" prowadzone przez Panią mgr Magdalenę Morawińską i Panią Alicje Iwańczuk, będą służyły rozwijaniu talentów plastycznych młodzieży, twórczej aktywności oraz kreatywności. Uczniowie zaprojektują i wykonają niektóre kostiumy do przedstawień szkolnych.
19.03.2009

I ty możesz zostać dziennikarzem

W ramach projektu "I Ty możesz zostać dziennikarzem" prowadzone będą przez Panią mgr Annę Bienias i Panią mgr Danutę Dąbrowską warsztaty dziennikarskie. Pierwszym krokiem będzie poznanie warsztatu pracy dziennikarza "Gazety Lubuskiej" w ramach wycieczki "Śladami redaktora"
19.03.2009

Bawmy sie w teatr

W ramach zajęć "Bawmy się w teatr" prowadzonych przez Panią mgr Urszulę Gnyszkę i Panią mgr Halinę Dembowską, uczniowie stworzą scenariusz przedstawienia, zinterpretują tekst kultury, będą mieli możliwość obserwacji pracy profesjonalnych aktorów i wystawią sztuki "Mały Książę" oraz...
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2021
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni