Szkoła Podstawowa nr 2
im. Jana Pawła II
w Sulechowie
ul. 1 Maja 7 tel: 68 459 59 39 / 693 852 286

Warsztaty naukowe

19.03.2009

Szkolny klub statystyczny

W ramach działania "Szkolnego Klubu Statystycznego" prowadzonego przez Panią mgr Ewę Gromiec, uczniowie zrealizowali małe projekty: "Marnotrawstwo wody", "Jak wykorzystuję wolny czas" oraz "Dobrodziejstwo i szkodliwość Internetu".
19.03.2009

Jedź z nami

W ramach warsztatów ''Jedź z nami'' prowadzonych przez Panią mgr Małgorzatę Szwargę, uczniowie rozwijali kluczowe umiejętności w języku niemieckim. Opanowane słownictwo miało ułatwić rozwiązywanie typowych problemów komunikacyjnych na lotnisku, w sklepie czy hotelu.
19.03.2009

Sulechów - Miasto na styku wieków

Pierwszym etapem projektu "Sulechów - miasto na styku wieków" prowadzonym przez Panią Annę Józefowicz, będzie praca w archiwum, gdzie uczniowie zapoznają się z historią naszego miasta na podstawie tekstów źródłowych. Podczas spotkania z profesorem Wojciechem Strzyżewskim i Sulechowskim Towarzystwem Historycznym...
19.03.2009

Moja mała ojczyzna

Głównym celem projektu "Moja mała Ojczyzna" prowadzonym przez Panią mgr Katarzynę Fudalę, będzie przybliżenie uczniom znajomości własnego regionu i różnorodności środowiska naturalnego. Projekt zakłada studiowanie literatury i wiedzy dostępnej w Internecie, wycieczki dydaktyczne w miejsca wybrane przez...
19.03.2009

Chemia w praktyce

W ramach projektu "Chemia w praktyce" prowadzonych przez Panią mgr Elżbietę Nowacką, uczniowie opracują i wdrożą plan badań wody różnego pochodzenia. Wykorzystają dostępne źródła informacji (Internet, literatura) oraz wiadomości zdobyte podczas wycieczek dydaktycznych.
Najnowsza galeria zdjęć
Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2021
Pn
Wt
Sr
Cz
Pi
So
Ni